Nie daj sie, czyli jak komputer może cię wykończyć - Don Sellers

Nie daj sie, czyli jak komputer może cię wykończyć

Autor: Don Sellers

Wydawnictwo: Helion
EAN: 9788386718375
Format: B5
Data wydania: 1996-08-07
Miliony ludzi na całym świecie cierpią na schorzenia spowodowane pracą przy komputerze. Większość z nich nie ma pojęcia o tym, że ich narzędzie pracy może im zaszkodzić. Co gorsza, kiedy to już nastąpi, nie zdają sobie sprawy z tego, że to właśnie komputer jest winowajcą NIE DAJ SIĘ! wyjaśnia grożące Ci niebezpieczeństwa i radzi, jak można ich uniknąć.

Dziesięć zagadnień, które zgłębisz czytając NIE DAJ SIĘ!

• Cała prawda o promieniowaniu monitora!
  • Jak dobrać meble, pasujące do Twojego ciała, jak i do pomieszczenia, w którym pracujesz?
  • Czy przerwy w pracy są konieczne?
  • Dlaczego kobiety w ciąży są bardziej narażone na niektóre "komputerowe" niebezpieczeństwa?
  • Jak uniknąć schorzeń nadgarstków i innych, spowodowanych nieprawidłową pozycją przy pracy z komputerem?
  • Jak ograniczyć zmęczenie oczu, dobierając optymalnie rodzaj oświetlenia?
  • Dlaczego dzieci są bardziej podatne na szkodliwe działanie komputera - zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychologicznym?
  • Proste ćwiczenia, które mogą ochronić Twoje zdrowie!
  • Alternatywy dla klawiatury i myszy, które mogą, ale niekoniecznie muszą pomóc.
  • Jak upewnić się co do słuszności diagnozy i sposobu leczenia?

Książka "Nie daj sie, czyli jak komputer może cię wykończyć"
Don Sellers