Pokonać raka - Mustafa Djamgoz; Jane Plant

Autor: Mustafa Djamgoz; Jane Plant

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2015-02-18
Odzyskaj kontrolę nad swoim życiem i zdrowiem!

Eksperci w dziedzinie onkologii, profesorowie Mustafa Djamgoz i Jane Plant, przedstawiają jasny i poparty naukowymi dowodami plan 10 kroków, który pomoże ci pokonać raka. Ich przełomowy program obejmuje wszystkie aspekty choroby, w tym:
  • najnowsze, niezbędne informacje na temat raka: o tym, czym jest, co go wywołuje i jak mu zapobiegać
  • dogłębny przegląd wszystkich dostępnych terapii konwencjonalnych i komplementarnych
  • zmiany stylu życia, czyli co możesz zrobić, by chronić swój organizm.
Z książką Pokonać raka będziesz gotów by zmierzyć się z chorobą i pozostać w remisji.

Jane pomogła tysiącom ludzi nie tylko zablokować raka, ale i sprawić, by nie powrócił.
The Telegraph

Mustafa Djamgoz to jeden z najwybitniejszych brytyjskich badaczy w dziedzinie onkologii, profesor Biologii Raka w Imperial College London. Jego prace były wielokrotnie nagradzane, w tym prestiżowym Medalem Huxleya.

Jane Plant jest laureatką krajowych i międzynarodowych nagród za prace nad środowiskowymi przyczynami nowotworów. Jest autorką bestellerowych książek o zapobieganiu i leczeniu chorób nowotworowych, a także osobą, która kilkakrotnie pokonała raka.

Książka "Pokonać raka"
Mustafa Djamgoz; Jane Plant