Photoshop 7. Skuteczne rozwiązania - Scott Kelby, Felix Nelson

EAN: 9788373610477
Format: B5
Data wydania: 2003-08-05
Niniejsza książka, to jedyny w swoim rodzaju zbiór wskazówek i tricków przeznaczonych dla użytkowników najpopularniejszego programu graficznego, jakim jest Adobe Photoshop. Nie znajdziesz tu nużących wykładów, rozwlekłych odautorskich monologów i mętnego wodolejstwa. Każda z porad zaoszczędzi Ci kilkanaście sekund, a może i kilka minut pracy. Jeśli zastosujesz się do przedstawionych tu wskazówek, może okazać się, że oszczędności staną się wyrażalne w godzinach, a nawet dniach. Twój czas jest cenny, nie marnuj go!

"Photoshop 7. Skuteczne rozwiązania" to pozycja skierowana do osób, które potrafią już posługiwać się Photoshopem, ale chcą poznać sztuczki używane przez prawdziwych profesjonalistów. Wielu z przedstawionych tu trików nie znajdziesz w żadnych innych książkach, o oficjalnej dokumentacji programu nie wspominając. Dotyczą one między innymi pracy z warstwami, selekcjami, grafiką sieciową, tekstem i kolorami. Jeśli nie masz ochoty spędzać nocy w studio graficznym i chcesz zostać najszybszym "photoshopowcem" w okolicy, musisz mieć tę książkę.

Scott Kelby jest redaktorem naczelnym czasopisma "Photoshop User", przewodniczącym National Association of Photoshop Professionals, szefem do spraw kształcenia Adobe Photoshop Seminar Tour i jednym z czołowych instruktorów na seminariach poświęconych Photoshopowi w Stanach Zjednoczonych. Scott jest też autorem bestsellera "Photoshop Down & Dirty Tricks" i ekspertem posiadającym certyfikat Adobe.

Felix Nelson jest szefem do spraw twórczości czasopisma "Photoshop User", starszym kierownikiem artystycznym National Association of Photoshop Professionals i kierownikiem artystycznym czasopisma "Mac Design Magazine". Felix jest też instruktorem w kursie wideo nauki programu Photoshop - "Photoshop Photorealistic Techniques". Jest współautorem książki "Photoshop 6 Effects Magic", gościnnym prelegentem na Adobe Photoshop Seminar Tour i członkiem "Dream Team" instruktorów PhotoshopWorld.

Książka "Photoshop 7. Skuteczne rozwiązania"
Scott Kelby, Felix Nelson