Najnowsze metody zwalczania cellulitu - Weiss Thomas

Oprawa: Twarda
Stron: ...
Data wydania: 2009
"Ciężkie i opuchnięte nogi po całym dniu pracy ? Twoje uda wyglądają jak pikowany materac, gdy siadasz ? Sprawdź, czy są to chwilowe dolegliwości, czy może początek trudnej do leczenia choroby.
Cellulit nie jest ani problemem kosmetycznym, ani tylko następstwem nadwagi! W wielu wypadkach występuje razem z inną dolegliwością, określaną w medycynie jako lipodemia i oznaczającą nabrzmienie tkanki tłuszczowej. Wykonaj test, który pozwoli Ci ocenić, czy rzeczywiście jesteś chora. W leczeniu tych dolegliwości nie pomagają ani kosmetyki, ani odpowiednia dieta. Wszystkie ? najnowocześniejsze i bezpieczne ? skuteczne metody omawia autor poradnika. Poznaj zalety terapii uciskowej, treningu wytrzymałościowego, metod operacyjnych i wykorzystania baniek."

Książka "Najnowsze metody zwalczania cellulitu"
Weiss Thomas