Miłość nie zna granic. Stygmaty i doświadczenia mistyczne Erzsebet Galgoczy - Erzsebet Fuchs

Miłość nie zna granic. Stygmaty i doświadczenia mistyczne Erzsebet Galgoczy

Autor: Erzsebet Fuchs

Wydawnictwo: AA
Format: ...
Data wydania: 2014-03-18
Zapiski Erzsébet Galgóczy, węgierskiej katoliczki, która przez 42 lata trwała w doświadczeniu choroby, przyjęła i nosiła na swoim ciele widoczne znaki męki Chrystusa - stygmaty. Połączenie postępującego fizycznego wyniszczenia z głęboką, intymną więzią z Chrystusem i Maryją, z przerażającym bólem i duchowa, szlachetna radością, stanowi świadectwo na wskroś szokujące. Co Bóg chciał zakomunikować współczesnemu pokoleniu poprzez znak, jakim była historia tej kobiety, żyjącej w trudnych czasach, gdy Węgry zanurzone były najpierw w mroku wojen, a potem w chorej rzeczywistości ateistycznego komunizmu?

Książka "Miłość nie zna granic. Stygmaty i doświadczenia mistyczne Erzsebet Galgoczy"
Erzsebet Fuchs