Integrowanie Oracle E-Business Suite R12 oraz tworzenie i rozszerzanie OA Framework - Andy Penver

Integrowanie Oracle E-Business Suite R12 oraz tworzenie i rozszerzanie OA Framework

4.00 Oceń książkę!

Autor: Andy Penver

Wydawnictwo: A.P.N. Promise
ISBN: 9788375411348
EAN:
Format: ...
Oprawa: miękka
Stron: 440
Data wydania: 2013-09-30
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
48.99
książka
17.47zł
książka
67.83zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Zestaw aplikacji Oracle jest wykorzystywany przez wiele znaczących przedsiębiorstw biznesowych oraz organizacji sektora publicznego na całym świecie. Oracle E-Business Suite jest najbardziej wszechstronnym zestawem zintegrowanych aplikacji dla dużych przedsiębiorstw, umożliwiającym podejmowanie lepszych decyzji, redukcję kosztów i zwiększanie wydajności. W tej książce pokazujemy, jak tworzyć rozmaite rozszerzenia stosując różne zestawy narzędzi. Zawiera ona szeroki wachlarz przykładów, jak krok po kroku rozwijać Oracle E-Business Suite Release 12 w wielu obszarach. Koncentrujemy się na personalizacji i tworzeniu w OA Framework integratora WebADI oraz wydawcy BI Publisher. W każdym z rozdziałów wyszczególniamy, jak poprawnie budować odpowiednie rozszerzenie, jednocześnie udostępniamy kompletny, w pełni przetestowany kod i skrypty do pobrania. Po każdym rozdziale Czytelnik będzie dobrze rozumiał, co należy czynić, by zacząć stosować omawiane narzędzia w dowolnej dziedzinie. Dla kogo jest ta książka? Ta książka jest dla każdego, kto chce się nauczyć tworzyć rozszerzenia w Oracle E-Business Suite. Okaże się bardzo przydatna, jeśli Czytelnik zajmuje się rozwijaniem lub wspieraniem wdrożeń E-Business Suite. Wszystkie zagadnienia są omawiane bardzo dokładnie, a doświadczenie techniczne wymagane od Czytelnika jest minimalne. Czego możemy się nauczyć?
 • Poznać architekturę wydania 12; system plików i gdzie należy umieszczać pliki.
 • Dowiedzieć się, jak personalizować strony struktury OA w Oracle E-Business Suite (EBS)
 • Zrozumieć architekturę strony OA Framework
 • Jak instalować JDeveloper z rozszerzeniem OA Extension oraz skonfigurować środowisko deweloperskie
 • Tworzenia stron OA Framework, wdrażania ich w Oracle E-Business Suite (EBS) i uruchamiania ich za pomocą tej aplikacji.
 • Jak korzystać z wydawcy BI Publisher do opracowywania, zarządzania oraz udostępniania dokumentów z zaa-wansowanym formatowaniem.
 • Jak skonfigurować swoją przeglądarkę i aplikacje MS Office do tworzenia i wdrażania integratorów do przekazywania danych do E-Business Suite.

  Książka "Integrowanie Oracle E-Business Suite R12 oraz tworzenie i rozszerzanie OA Framework"
  Andy Penver