Żylaki i inne choroby żył - Wojciech Noszczyk

Żylaki i inne choroby żył

Autor: Wojciech Noszczyk

Wydawnictwo: Lekarskie PZWL
ISBN: 8320033632
Data wydania: 2006-06-01
(Wyd. 1) Żylaki uważamy najczęściej za uciążliwy defekt kosmetyczny, który próbujemy ukryć pod nogawkami spodni, grubymi rajstopami czy długimi spódnicami. Uciekamy się do "rewelacyjnych" sposobów leczenia polecanych przez znajomych, nie zdając sobie sprawy z tego, że jest to poważny problem zdrowotny i schorzenie wymagające pomocy lekarza. Książka profesora Noszczyka skierowana jest do wszystkich - zarówno kobiet, jak i mężczyzn - cierpiących z powodu chorób żył kończyn dolnych, a także do tych. Którzy chcą ich uniknąć. Autor, w bardzo przystępny sposób, omawia: - budowę i rolę układu krążenia; - żylaki i inne choroby żył kończyn dolnych; - metody ich leczenia oraz radzi - co robić, by nogi były zdrowe i sprawne. Profesor Wojciech Noszczyk jest wybitnym specjalistą chorób naczyń. Od wielu lat pełni funkcję kierownika Kliniki Chirurgii Akademii Medycznej w Warszawie.

Książka "Żylaki i inne choroby żył"
Wojciech Noszczyk