Zakażenia szpitalne. Podręcznik dla zespołów kontroli zakażeń -

Zakażenia szpitalne. Podręcznik dla zespołów kontroli zakażeń

Autor: ...

Wydawnictwo: Lekarskie PZWL
ISBN: 9788320034745
Data wydania: 2008-12-01
Jest to podstawowa publikacja na temat zakażeń szpitalnych przeznaczona dla lekarzy specjalizujących się w mikrobiologii lekarskiej, chorobach zakaźnych, epidemiologii i zdrowiu publicznym oraz dla pielęgniarek specjalizujących się w epidemiologii. Książka zawiera wszystkie wiadomości niezbędne dla prawidłowego prowadzenia programu kontroli zakażeń w szpitalu, a zatem powinna być obecna w podręcznej bibliotece każdego szpitala. Omawiane zagadnienia są zgodne z nowym zarządzeniem Ministra Zdrowia dotyczącym kwalifikacji członków szpitalnych zespołów kontroli zakażeń. Publikacja została również dostosowana do programu specjalizacji z mikrobiologii medycznej, w którym zawarto szczegółową wiedzę z zakresu kontroli zakażeń.

Książka "Zakażenia szpitalne. Podręcznik dla zespołów kontroli zakażeń"