Szpon. Tom 1. Utrapienie Sów - Scott Snyder; James Tynion IV

komiks
komiks
Komiks w Twoim domu w ciągu 48h

Pierwszy tom nowej serii wydawanej w ramach kolekcji Nowe DC Comics.

Calvin Rose, tytułowy Szpon, od dziecka szkolony był na zabójcę. Miał wypełniać rozkazy bogatych, wpływowych i kompletnie pozbawionych miłosierdzia osobników wchodzących w skład Trybunału Sów. Pewnego dnia Calvin jednak przejrzał na oczy i przeciwstawił się swoim panom. Od tametej pory musiał się ukrywać... aż wreszcie po latach zapragnąć wrócić do domu. Trybunał Sów zadeklarował wojnę Batmanowi - i przegrał. Przetrwało jedynie kilku członków armii Szponów - jednak każdy z nich jest jak żywa maszyna do zabijania. Nadeszła pora, by Calvin Rose wraz z gromadką sprzymierzeńców przystąpił do kontrataku i zakończył rządy terroru Trybunału. Co się jednak stanie, gdy inne Szpony ponownie zaczną na niego polować?

Album autorstwa Scotta Snydera (Batman: Śmierć rodziny) i Jamesa Tyniona IV, ilustrowany przez Guillema Marcha (Catwoman), to pełna akcji historia człowieka, którego misją jest powstrzymanie za wszelką cenę potworów w ludzkiej skórze - członków Trybunału Sów!

Komiks "Szpon. Tom 1. Utrapienie Sów"
Scott Snyder; James Tynion IV