Strażnicy Galaktyki Po drugiej stronie lustra - Bendis Brian Michael, Cho Frank, Schiti Valerio

Strażnicy Galaktyki Po drugiej stronie lustra

Autor: Bendis Brian Michael, Cho Frank, Schiti Valerio

Wydawnictwo: Egmont
EAN: 9788328126640
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Stron: ...
Data wydania: 2018
Starożytny artefakt o niewysłowionej mocy i grupa złoczyńców, która zrobi wszystko, aby go zdobyć - oto przepis na katastrofę. Żeby jej zapobiec, Strażnicy Galaktyki muszą skorzystać z pomocy X-Men. Czy jednak oprą się sile Czarnego Wiru? I co zrobi Peter Quill jako nowy prezydent Spartaksu?
Scenarzystą tej historii jest wielokrotnie nagradzany Brian Michael Bendis (Daredevil. Nieustraszony!, Ultimate Spider-Man, Uncanny X-Men), a za rysunki odpowiadają Frank Cho (X-Men: Rozłam) oraz Valerio Schiti (New Avengers).
Historię opowiedzianą w tym albumie dobrze uzupełnić lekturą tomu All-New X-Men: Utopianie.

Książka "Strażnicy Galaktyki Po drugiej stronie lustra"
Bendis Brian Michael, Cho Frank, Schiti Valerio