South Beach. Program dla serca - Arthur Agatston

EAN: 9788375100082
Oprawa: oprawa broszurowa
Data wydania: 2007
Choroby serca stanowią jedną z głównych przyczyn zgonów w przypadku obojga płci. Tylko w tym roku w Stanach Zjednoczonych 865 tysięcy ludzi przeżyje pierwszy albo kolejny atak serca, a kolejne 700 tysięcy dozna udaru. Szokujący fakt jest taki, że większości ataków serca i udarów dałoby się zapobiec dzięki wiedzy medycznej, jaką już posiadamy, a jednak tak się nie dzieje. Dlaczego? Ponieważ zbyt mało uwagi przywiązujemy do profilaktyki chorób serca. W ramach tej jak dotąd najbardziej osobistej i zaangażowanej książki dr Arthur Agatston, który pomógł już milionom ludzi odkryć zdrowy tryb życia, staje się orędownikiem rewolucji w dziedzinie zapobiegania chorobom serca, która pomoże jej czytelnikom w dosłownym sensie ratować swoje życie.

Książka "South Beach. Program dla serca"
Arthur Agatston