Służba cywilna Materiały szkoleniowe - Wojciech Drobny; Marcin Mazuryk; Piotr Zuzankiewicz

Służba cywilna Materiały szkoleniowe

Autor: Wojciech Drobny; Marcin Mazuryk; Piotr Zuzankiewicz

Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska
ISBN: 9788326412066
Data wydania: 2011-12-30
Niniejsza publikacja to pierwsze tego typu opracowanie na rynku wydawniczym, które w sposób kompleksowy i uporządkowany przybliża mechanizmy postępowania kwalifikacyjnego, corocznie organizowanego przez Krajową Szkołę Administracji Publicznej. Książka zawiera najnowsze dane statystyczne i makroekonomiczne, informacje z zakresu organizacji i zarządzania, podstawowe zagadnienia dotyczące Unii Europejskiej, a także testy wiedzy i testy na inteligencję.
Służba cywilna. Materiały szkoleniowe to publikacja, która wraz ze zbiorem testów Służba cywilna ma stanowić pomoc dydaktyczno-naukową dla członków korpusu służby cywilnej,środowisk akademickich i firm szkoleniowych zainteresowanych aspektami pracowniczymi w administracji rządowej.
Ponadto materiały w niej zawarte mogą być użyteczne dla osób przygotowujących się do egzaminów rekrutacyjnych do administracji publicznej - nie tylko urzędów administracji rządowej, lecz także innych instytucji (np. Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej itp.).

Książka "Służba cywilna Materiały szkoleniowe"
Wojciech Drobny; Marcin Mazuryk; Piotr Zuzankiewicz