Praktyczne komentarze LEX. Prawo łowieckie. Komentarz - Adam Pązik; Marcin Słomski

Praktyczne komentarze LEX. Prawo łowieckie. Komentarz

Autor: Adam Pązik; Marcin Słomski

Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska
Data wydania: 2015-06-24

Celem komentarza jest pomoc w rozwiązywaniu praktycznych problemoacute;w związanych z łowiectwem.

W publikacji omoacute;wiono zagadnienia odpowiedzialności za przewinienia łowieckie oraz kwestie wyceny szkoacute;d łowieckich. Określono zakres kompetencji poszczegoacute;lnych organoacute;w administracyjnych związanych z planami łowieckimi oraz zasady sporządzania tych planoacute;w. Przedstawiono zasady naprawiania szkoacute;d wyrządzonych przez zwierzynę łowną i powstałych podczas polowania, problematykę uprawnień właścicieli nieruchomości wchodzących w skład obwodoacute;w łowieckich oraz działanie i kompetencje Państwowej Straży Łowieckiej.

Książka przeznaczona jest dla myśliwych, urzędnikoacute;w (z ministerstwa środowiska oraz nadleśnictw), przedstawicieli organizacji rolniczych oraz funkcjonariuszy Państwowej Straży Łowieckiej. Zainteresuje roacute;wnież prawnikoacute;w praktykoacute;w.

Książka "Praktyczne komentarze LEX. Prawo łowieckie. Komentarz"
Adam Pązik; Marcin Słomski