Polowanie na Annabelle - Heard Wendy

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Stron: ...
Data wydania: 2020
Diabolicznie powikłana makabreska wschodzącej gwiazdy literatury.
KIRKUS REVIEW
Sean Suh skończył z zabijaniem. Po trzech latach spędzonych w więzieniu dla umysłowo chorych zamierza trzymać się z dala od pokus. Nie może jednak oprzeć się Annabelle - pięknej, pewnej siebie, olśniewającej Annabelle - i odsłania przed nią zarówno bestialską przeszłość, jak i drzemiące w nim człowieczeństwo. Człowieczeństwo, którego teraz tak kurczowo się trzyma.
Tymczasem Annabelle znika.
Sean nie jest pewien, czy została porwana - niby sam widział, jak ją uprowadzono - lecz policja jest przekonana, że to on sam, Sean, stoi za tą zbrodnią. A przecież musi przyznać, że zdarzały mu się wcześniej luki w pamięci - towarzyszki jego choroby. Co, jeśli wydarzyło się więcej, niż pamięta?
Przerażony świadomością, że może lepiej byłoby dla Annabelle, gdyby nigdy jej nie odnalazł, Sean jednocześnie nie może się pogodzić z jej utratą bez walki. Aby ją ocalić, skonfrontuje się nawet z własnymi demonami… Będzie musiał je uwolnić.

Książka "Polowanie na Annabelle"
Heard Wendy