Podręczna encyklopedia zdrowia - praca zbiorowa

Podręczna encyklopedia zdrowia

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: Zysk i S-ka (uprz)
Data wydania: 2011-08-01
Podręczna encyklopedia zdrowia jest dziełem zespołu lekarzy austriackich i niemieckich, zweryfikowanym przez specjalistów z poszczególnych dyscyplin medycznych. Niniejszy przekład został dostosowany do polskich realiów i standardów. Encyklopedia w kompetentny i zupełnie nowatorski sposób zaznajamia z funkcjonowaniem organizmy człowieka, jego niedomaganiami i chorobami oraz ich leczeniem.

- Podpowiada, co robić w razie konkretnej dolegliwości
- Informuje o możliwych przyczynach choroby, jej objawach i najwłaściwszym leczeniu
- Omawia najważniejsze alternatywne metody leczenia, wypowiada się o ich skuteczności i związanym z nimi ryzyku
- Tłumaczy wyniki analiz laboratoryjnych i innych badań
- Radzi, jak rozpoznać trucizny, które mogły się "zadomowić" w naszym mieszkaniu i w miejscu pracy, oraz w jaki sposób uniknąć kontaktu z nimi
- Podaje adresy i numery telefonów towarzystw i organizacji samopomocowych zrzeszających ludzi, którzy mają podobne problemy zdrowotne.

Książka "Podręczna encyklopedia zdrowia"
praca zbiorowa