Podatki 2015 z komentarzem Crido Taxand - Praca zbiorowa

Autor: Praca zbiorowa

Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska
Data wydania: 2015-01-24

Podatki 2015 z komentarzem Crido Taxand to pierwszy na rynku kompleksowy zbioacute;r aktualnych przepisoacute;w podatkowych z komentarzem do wybranych ustaw oraz praktycznymi opracowaniami przygotowanymi przez doradcoacute;w podatkowych z Crido Taxand.

Publikacja zawiera:

• 57 aktualnych aktoacute;w prawnych z zakresu prawa podatkowego - ustaw i rozporządzeń,
  • przygotowane przez Crido Taxand tabele i schematy dotyczące m.in. takich zagadnień jak: przedawnienie zobowiązań podatkowych, rozliczenia z podmiotami powiązanymi i obowiązek ich dokumentowania, stawki VAT w państwach UE, podatek u źroacute;dła oraz klauzula nieruchomościowa w umowach o unikaniu podwoacute;jnego opodatkowania oraz labirynt CFC.
  • komentarze do wybranych ustaw opracowane przez partneroacute;w Crido Taxand, wśroacute;d nich:
    Romana Namysłowskiego - nr 1 w VAT wg Dziennika Gazety Prawnej, a roacute;wnocześnie członka Rady Konsultacyjnej Prawa Podatkowego przy Ministrze Finansoacute;w, członka VAT Expert Group działającej przy Komisji Europejskiej oraz Andrzeja Puncewicza - prezesa zarządu Polskiego Oddziału Międzynarodowego Stowarzyszenia Podatkowego (IFA).

Książka "Podatki 2015 z komentarzem Crido Taxand"
Praca zbiorowa