Oczy sowy - Mercedes Lackey; Larry Dixon

Oczy sowy

Autor: Mercedes Lackey; Larry Dixon

Wydawnictwo: Zysk i S-ka (uprz)
Data wydania: 2015-05-25

Dla Dariana nadszedł czas, by powstać i walczyć!

Minęły cztery lata od czasu, gdy rodzinna wioska Dariana została złupiona i spalona przez hordę barbarzyńcoacute;w. Chłopak schronił się w leśnych ostępach wśroacute;d ludu Sokolich Braci, gdzie szybko odnalazł powołanie swego życia jako uczeń Justyna, maga i uzdrowiciela. Sąsiedztwo Braci stwarza mieszkańcom Valdemaru gwarancję bezpieczeństwa, a przynajmniej zmniejsza zagrożenie ze strony złej magicznej energii.

W końcu Darian postanawia wroacute;cić do domu. Jednak nawet poznane mistyczne tajemnice starożytnej rasy nie uchronią go przed czyhającymi nowymi niebezpieczeństwami. Do kraju zbliża się bowiem kolejne plemię okrutnych barbarzyńcoacute;w, ktoacute;rzy zostawiają za sobą spaloną ziemię... Czy sojusz Valdemarczykoacute;w i Sokolich Braci zapewni im zwycięstwo i przywroacute;ci pokoacute;j?

Książka "Oczy sowy"
Mercedes Lackey; Larry Dixon