Metody tradycyjnej chińskiej dbałości o zdrowie -

Metody tradycyjnej chińskiej dbałości o zdrowie

Autor: ...

Wydawnictwo: Lekarskie PZWL
ISBN: 9788320035292
Data wydania: 2007-10-01
Naturalne metody tradycyjnej chińskiej medycyny, chociaż powstały przed ponad 3 tysiącami lat, są nadal z powodzeniem stosowane i uznawane przez środowisko medyczne. W naszym poradniku można znaleźć rzetelną wiedzę z zakresu leczenia i zapobiegania wielu chorobom i dolegliwościom. Publikacja - od lat ciesząca się dużym powodzeniem Czytelników - w klarowny sposób przekazuje sprawdzone sposoby na zachowanie zdrowia, sprawności i młodości. Wśród prostych ćwiczeń i różnych rodzajów masażu znaleźć można takie, które zpobiegają zesztywnieniu szyi, zapaleniu szyjnego odcinka kręgosłupa, bólom pleców i barków, bezsenności, a także takie, które mogą być pomocne w obniżaniu ciśnienia krwi, w leczeniu bólów głowy i wielu innych schorzeń.

Książka "Metody tradycyjnej chińskiej dbałości o zdrowie"