Medycyna wewnętrzna. Repetytorium dla studentów medycyny i lekarzy - tom 2. Wydanie 5 - Gerd Herold

Autor: Gerd Herold

Wydawnictwo: Lekarskie PZWL
ISBN: 9788320039436
Data wydania: 2008-10-01
Uniwersalne kompendium z dziedziny interny dla studentów medycyny i lekarzy. Systematyczne, hasłowe ujęcie omawianego materiału pozwala Czytelnikom szybko odnaleźć poszukiwaną informacje i dotrzeć do istoty problemu medycznego. Tom 2: gospodarka wodno-elektrolitowa, choroby nerek, reumatologia, choroby przemiany materii, endokrynologia, choroby naczyń, ważniejsze choroby zakaźne, zaburzenia psychosomatyczne, mobbing w miejscu pracy i choroby z tym związane, choroba alkoholowa, wpływ ubóstwa na stan zdrowia, orzecznictwo, choroby zawodowe, laboratoryjne badania biochemiczne i hematologiczne oraz ich wartości prawidłowe.

Książka "Medycyna wewnętrzna. Repetytorium dla studentów medycyny i lekarzy - tom 2. Wydanie 5"
Gerd Herold