Magia Krynu. Opowieści - tom 1 - Margaret Weis; Tracy Hickman

Magia Krynu. Opowieści - tom 1

Autor: Margaret Weis; Tracy Hickman

Wydawnictwo: Zysk i S-ka (uprz)
Data wydania: 2004-07-13
Czy Raistlin naprawdę nie żyje? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w noweli ze świata SMOCZEJ LANCY, w której Margaret Weis i Tracy Hickman spoglądają w przyszłość Caramona oraz jego syna, maga, a także w mroczną, tajemniczą przeszłość samego Raistlina.
Nieznane dotąd opowieści z Krynnu.Historie o morskich potworach, czarnych elfach, niedźwiedziach lodowych, odrażających wężach o głowach hydr oraz armiach wrażych smokowców.
Nowe przygody kendera Tasa; oberżysty Otika i młodej Tiki; krasnoluda Flinta i Tanisa, przywódcy drużyny; Caramona i Raistlina, braci bliźniaków, z których jeden był powszechnie lubianym wojownikiem, a drugi chorowitym magiem i uczonym.
Dziewięć opowiadań pióra znakomitych autorów plus nowa, ekscytująca nowela Margaret Weis i Tracy'ego Hickmana.Saga SMOCZEJ LANCY trwa!

Książka "Magia Krynu. Opowieści - tom 1"
Margaret Weis; Tracy Hickman