Leniwa niedziela. Klub filmowy Meryl Streep - Mia March

Autor: Mia March

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2014-01-29
Rodzinne tajemnice i magia kina... "Klub filmowy Meryl Streep" to pełna uroku debiutancka powieść amerykańskiej pisarki. Bohaterkami książki są dwie siostry - Isabel i June oraz ich kuzynka Kat. Kobiety dorastały w cieniu tragedii, która przed kilkunastu laty dotknęła ich bliskich. Teraz zostają wezwane przez Lolly, matkę Kat, do pensjonatu położonego na wybrzeżu Maine. Otrzymają tam szokującą wiadomość... Isabel, June i Kat ku swojemu zaskoczeniu zostają ulokowane w jednym pokoju na poddaszu pensjonatu. Z czasem okaże się, jak niewiele wiedziały o sobie nawzajem. Lolly prosi je o pomoc i zaprasza do uczestniczenia w cotygodniowym wieczorze filmowym. W prowadzonym przez nią pensjonacie trwa właśnie miesiąc filmów z udziałem Meryl Streep. Każda z kobiet spogląda na swoje życie przez pryzmat oglądanych na ekranie historii. I na własnej skórze doświadcza magii kina.

Książka "Leniwa niedziela. Klub filmowy Meryl Streep"
Mia March