LEGO Legends of Chima. Bitwy plemion - praca zbiorowa

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: Ameet
Data wydania: 2013-10-29
Przed Tobą kolejne niesamowite przygody w krainie Chima!

Ledwie tysiąc lat temu Chima była krainą, w której życie toczyło się spokojnie i harmonijnie. Plemiona, dzięki życiodajnej energii CHI przeobraziły się w dwunożne istoty i w przyjaźni zbudowały swoje królestwa. Sprawiedliwie też rozdzielały między sobą kule CHI. Jednak niespodziewanie zakończył się pokój między plemionami. Chciwość popchnęła Krokodyle do walki o CHI i panowanie nad krainą. Nagle zielony raj zmienił się w pole bitwy...

Czy Lwy, które stoją na straży CHI zdołają ochronić Chimę przed zachłannością Krokodyli i ich sojuszników?

W książce znajdziesz pasjonujące opowiadanie Grega Farshteya "Strażnicy Goryli", prezentacje bohaterów walczących plemion, łamigłówki, komiksy, ciekawostki na temat krainy Chima, quiz oraz minifigurkę do samodzielnego złożenia.

Książka "LEGO Legends of Chima. Bitwy plemion"
praca zbiorowa