Konstrukcje zespolone stalowo-betonowe budynków - Sławomir Labocha; Witold Kucharczuk

Konstrukcje zespolone stalowo-betonowe budynków

4.00 Oceń podręcznik!

Autor: Sławomir Labocha; Witold Kucharczuk

Wydawnictwo: Arkady
Data wydania: 2008-09-09
Gdzie kupić tani podręcznik?
podręcznik
Podręcznik w Twoim domu w ciągu 48h
W książce omówiono m.in. zagadnienia związane z projektowaniem konstrukcji zespolonych wg nowej PN-B-03300. Konstrukcje zespolone stalowo-betonowe powstają w wyniku odpowiedniego połączenia (zespolenia) stalowego elementu konstrukcyjnego z betonem zbrojonym lub sprężonym. W większości przypadków zespolenie oznacza połączenie mechaniczne, które nie zależy od przyczepności lub adhezji na powierzchni styku betonu i stali. W konstrukcjach takich sumują się zalety, a redukują wady konstrukcji składowych, czyli stalowych i betonowych, co stanowi o ich coraz powszechniejszym stosowaniu.
Książka jest przeznaczona dla studentów wydziałów budownictwa i architektury wyższych uczelni technicznych oraz dla inżynierów projektantów.

Podręcznik "Konstrukcje zespolone stalowo-betonowe budynków"
Sławomir Labocha; Witold Kucharczuk