Klinika dla pluszaków. Dosia jest chora (+CD) - praca zbiorowa

Klinika dla pluszaków. Dosia jest chora (+CD)

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: Ameet
Data wydania: 2013-10-14
Dosia to rezolutna sześcioletnia dziewczynka, która prowadzi klinikę dla zabawek. Codziennie rano otwiera swój gabinet, by nieść pomoc małym pacjentom. Czasami jednak lekarze też chorują... A psik! Ale od czego ma się przyjaciół? Troskliwa opieka Besi, Stefana, Heli i pozostałych bohaterów na pewno pomoże dziewczynce szybko stanąć na nogi. Tylko... czy wystarczą dobre chęci?

Drodzy Rodzice!
Oddajemy w Wasze ręce książeczki z serii "Czytaj i słuchaj" w małym, podręcznym formacie, oparte na znanych i lubianych przez dzieci filmach Disneya. Słuchowiska na dołączonych do książek płytach CD, zawierające oryginalne dialogi i efekty dźwiękowe oraz piosenki z filmów, zachęcą dzieci do czytania i będą okazją do wspólnej zabawy dla całej rodziny.

Czytaj i słuchaj razem z Twoim dzieckiem!

Książka "Klinika dla pluszaków. Dosia jest chora (+CD)"
praca zbiorowa