Język hiszpański. Club Prisma. Poziom A1. Klasa 1-3. Podręcznik (+CD) - gimnazjum - Praca zbiorowa

Autor: Praca zbiorowa

Wydawnictwo: Nowela
ISBN: 9788362008087
Data wydania: 2011-01-01
Club Prisma to kurs języka hiszpańskiego dla gimnazjalistów. Materiał nauczania zamieszczony w czterech kolejnych tomach obejmuje poziomy kompetencji językowych od A1 do B1, wskazane w Europejskim sytemie opisu kształcenia językowego Podręcznik odpowiada nowej podstawie programowej ogłoszonej przez MEN w grudniu 2008 roku. Nr w wykazie MEN 224/1/2009 - Kurs umożliwia wyposażenie ucznia w umiejętności i strategie konieczne do funkcjonowania i komunikowania się w środowisku hiszpańskojęzycznym - W każdej jednostce dydaktycznej zamieszczono informacje o kuturze Hiszpanii i krajów hiszpańskojęzycznych, ćwiczenia z wykorzystaniem internetu oraz materiały do rozwijania strategii uczenia się, w tym portfolio językowe - Do podręcznika dołączone jest CD audio - Przewodnik metodyczny zawiera dodatkowe materiały dydaktyczne gotowe do powielenia - Uzupełnieniem kursu są ćwiczenia online umieszczone w internecie, które każdy uczeń może wykonać, posługując się własnym kodem dostępu nadanym mu przez nauczyciela - Dla nauczyciela natomiast przygotowano w formie teczki specjalny zestaw dodatkowych materiałów, które pomogą mu urozmaicić lekcję i zainteresować uczniów omawianym tematem. Polska adaptacja podręcznika: w podręczniku przetłumaczono na język polski: - wstęp i opis struktury podręcznika - objaśnienia symboli stosowanych w książce - spis treści - polecenia do ćwiczeń - strony z portfolio - dodatek gramatyczny umieszczony na końcu książki.

Książka "Język hiszpański. Club Prisma. Poziom A1. Klasa 1-3. Podręcznik (+CD) - gimnazjum"
Praca zbiorowa