Jak możemy zostać uzdrowieni. Uwolnienie drogą do uzdrowienia - Christoph Haselbarth; Peter Reichert

Jak możemy zostać uzdrowieni. Uwolnienie drogą do uzdrowienia

Autor: Christoph Haselbarth; Peter Reichert

Wydawnictwo: Esprit
Format: ...
Data wydania: 2015-05-01

Lekarze o chrześcijańskiej drodze do uzdrowienia.

Wspoacute;łczesna medycyna ma skłonność do zaniedbywania duchowego aspektu choroby. Znani niemieccy lekarze oraz duszpasterz Christoph Hauml;selbarth, w oparciu o swoją wieloletnią praktykę i liczne doświadczenia, pokazują wyraźnie, że u źroacute;deł choroby niejednokrotnie leży otwarcie się na złe wpływy w sferze duchowej. Drogę do uzdrowienia otwiera zaś usunięcie zła lub grzechu i modlitwa o uwolnienie.

Jak możemy zostać uzdrowieni to praktyczny poradnik zawierający wykaz szczegoacute;lnie niebezpiecznych zniewoleń i dolegliwości. Znajdziemy tu możliwe przyczyny duchowe choroacute;b oraz listę schorzeń i porad, ktoacute;re pomogą nam się przed nimi uchronić.

Książka "Jak możemy zostać uzdrowieni. Uwolnienie drogą do uzdrowienia"
Christoph Haselbarth; Peter Reichert