Hello Kitty i przyjaciele. Letni kiermasz - praca zbiorowa

ISBN: 9788324520695
Format: ...
Data wydania: 2014-10-15
Seria idealna dla dziewczynek od 3 lat (do głośnego czytania przez rodziców) i 6+ (do samodzielnego czytania).

Dla przyjaciółek Hello Kitty. Dla dorosłych i przyjaciół dziewczynek, którzy chcą mieć pewność, że prezent się spodoba - Hello Kitty jest marką, która znają i lubią wszystkie dzieci.

Zapraszamy do Klubu Przyjaciół Hello Kitty! Seria pokazuje, jak wspaniale jest się przyjaźnić i wspierać. Każdy z przyjaciół jest inny: lubią inne rzeczy, mają różne pomysły, a jednak potrafią wspólnie rozwiązywać problemy, bawić się i ciekawie spędzać czas. Na końcu każdej książki znajduje się zagadka będąca jednocześnie prostym ćwiczeniem z języka angielskiego. Po odgadnięciu tajemniczego angielskiego hasła i wpisaniu go na wskazanej stronie internetowej każdy czytelnik otrzyma podarunek od Hello Kitty: łamigłówkę, labirynt albo kolorowankę do wydrukowania. To coś wyjątkowego dla Klubu Przyjaciół Hello Kitty.

Książka "Hello Kitty i przyjaciele. Letni kiermasz"
praca zbiorowa