Guardians of the Galaxy (Strażnicy Galaktyki), Nieskończoność Tom 3 - Bendis Brian Michael, Layman John, Young Skottie

Guardians of the Galaxy (Strażnicy Galaktyki), Nieskończoność Tom 3

Autor: Bendis Brian Michael, Layman John, Young Skottie

Wydawnictwo: Egmont
EAN: 9788328116801
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Data wydania: 2017
Wydarzenia będące treścią wielkiego crossoveru Nieskończoność, który zaangażował licznych superbohaterów Marvela, odbiły się echem również na łamach serii Guardians of the Galaxy (Strażnicy Galaktyki).Tytułowa grupka kosmicznych wędrowców zdecydowała się pomóc w odbiciu naszej planety, którą opanowały siły Thanosa. Najważniejsza dla nich bitwa rozegra się na stacji kosmicznej Szczyt. Obok komiksów związanych z Nieskończonością na ten tom składają się dwie krótsze historie - w pierwszej Gamora przybywa na Ziemię i zaprzyjaźnia się z She-Hulk, w drugiej jesteśmy świadkami jednej z przygód Szopa Rocketa i Groota.
Twórcami tomu są m.in. scenarzysta Brian Michael Bendis (All-New X-Men, Uncanny X-Men, Era Ultrona), rysownicy Francesco Francavilla (Black Panther, Hawkeye) i Kevin Maguire (Defenders, X-Men Forever).

Książka "Guardians of the Galaxy (Strażnicy Galaktyki), Nieskończoność Tom 3"
Bendis Brian Michael, Layman John, Young Skottie