Guardians of the Galaxy Strażnicy Galaktyki / All-New X-Men: Proces Jean Grey - Bendis Brian Michael, Pichelli Sara, Immonen Stuart, Marquez David

Guardians of the Galaxy Strażnicy Galaktyki / All-New X-Men: Proces Jean Grey

Autor: Bendis Brian Michael, Pichelli Sara, Immonen Stuart, Marquez David

Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328119451
EAN: 9788328119451
Oprawa: Miękka
Data wydania: 2017
Jean Grey została uprowadzona! Imperium Shi'ar zrobi wszystko, by osądzić rudowłosą mutantkę za zbrodnie popełnione niegdyś przez Dark Phoeniksa. Czy połączone siły X-Men i Strażników Galaktyki zdołają ocalić ją przed wyrokiem trybunału? Jaką rolę odegra w tej intrydze tajemniczy sprzymierzeniec z kosmosu i co łączy go z jednym z mutantów? Scenarzystą tej historii, w której łączą się dwie z najbardziej znanych serii Marvela, jest Brian Michael Bendis (Era Ultrona, Ultimate Spider-Man, Uncanny X-Men). Za rysunki odpowiadają Sara Pichelli (Runaways, Ultimate Spider-Man) i Stuart Immonen (Sam strach, Ultimate Spider-Man).

Książka "Guardians of the Galaxy Strażnicy Galaktyki / All-New X-Men: Proces Jean Grey"
Bendis Brian Michael, Pichelli Sara, Immonen Stuart, Marquez David