Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 3. Na scenie - audiobook (CD MP3) - Agnieszka Mielech

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 3. Na scenie - audiobook (CD MP3)

4.00 Oceń audiobook!

Autor: Agnieszka Mielech

Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna
Stron: ...
Data wydania: 2015-04-22
Gdzie kupić tani audiobook?
audiobook
audiobook
Audiobook w Twoim domu w ciągu 48h

Andrzejkowa wróżba sprawdza się. Emi i Flora wraz z rodzicami wyjeżdżają do Wielkiego Buta, czyli do Włoch. I to na koncert! W nowym roku szkolnym do klasy Emi dołącza Luciano z Mediolanu, a cała 2D wyjeżdża na zimowisko w góry. Dziewczyny z tajnego klubu zapisują się do szkoły musicalu. W przeddzień wielkiego spektaklu giną teatralne rekwizyty. Nikt nie wie, co się z nimi stało. Przedstawienie wisi na włosku. Sprawą tajemniczego zniknięcia cennych przedmiotów zajmie się Tajny Klub Superdziewczyn. Czy dziewczyny odzyskają rekwizyty i uratują honor szkoły?

Lektor: Joanna Pach-Żbikowska.

Audiobook "Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 3. Na scenie - audiobook (CD MP3)"
Agnieszka Mielech