Drzewa i kody binarne ułamków, liczby pierwsze na straży naszych tajemnic, co mają funkcje wielomianowe do słuchania muzyki? - część 19 - dla szkół gimnazjalnych - praca zbiorowa

4.00 Oceń podręcznik!

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: Aksjomat
Data wydania: 2006-05-09
Gdzie kupić tani podręcznik?
podręcznik
Podręcznik w Twoim domu w ciągu 48h
Książka adresowana jest przede wszystkim do uczniów interesujących się matematyką oraz pragnących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie o pozaprogramowe zagadnienia i idee rozwiązań nietypowych problemów matematyki elementarnej. Może ona też być pomocna nauczycielom i opiekunom matematycznych kółek zainteresowań, pracujących z młodzieżą na zajęciach pozalekcyjnych.

Podręcznik "Drzewa i kody binarne ułamków, liczby pierwsze na straży naszych tajemnic, co mają funkcje wielomianowe do słuchania muzyki? - część 19 - dla szkół gimnazjalnych"
praca zbiorowa