All New X-Men Tom 7 Utopianie - Bendis Brian Michael, Asrar Mahmud, Mundo Mike Del, Sorrentino Andrea

All New X-Men Tom 7 Utopianie

Autor: Bendis Brian Michael, Asrar Mahmud, Mundo Mike Del, Sorrentino Andrea

Wydawnictwo: Egmont
EAN: 9788328126671
Format: 25,9 x 16,7 x 0,6
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Stron: ...
Data wydania: 2018
Ostatni tom serii o przeniesionych w czasie X-Men. Tym razem młodzi mutanci muszą połączyć siły ze Strażnikami Galaktyki i zapobiec katastrofie, zanim moc tajemniczego artefaktu, znanego jako Czarny Wir, odmieni ich towarzyszy nie do poznania. Tymczasem na Ziemi agencja SHIELD odbiera dziwne sygnały z pozornie opuszczonej wyspy zwanej Utopią. Kim są jej mieszkańcy? Czy X-Men zdołają nawiązać z nimi kontakt?
Scenariusz tego tomu napisał Brian Michael Bendis, autor serii takich jak Daredevil. Nieustraszony!, Ultimate Spider-Man czy Uncanny X-Men. Rysunki stworzyli: Mahmud Asrar (Supergirl), Mike Del Mundo (Avengers, Elektra) i Andrea Sorrentino (Old Man Logan).
Historię opowiedzianą w tym albumie dobrze uzupełnić lekturą tomu Guardians of the Galaxy (Strażnicy Galaktyki): Po drugiej stronie lustra.

Książka "All New X-Men Tom 7 Utopianie"
Bendis Brian Michael, Asrar Mahmud, Mundo Mike Del, Sorrentino Andrea