ABC. Jak zbudować zespół, który zwycięża - Blair Singer

ABC. Jak zbudować zespół, który zwycięża

Autor: Blair Singer

Wydawnictwo: Instytut Praktycznej Edukacji
Data wydania: 2011-01-01
Świetne zespoły ostatecznie odnoszą sukces - wbrew wszelkim przeciwnościom. Kodeks honorowy spaja taki zespół w trudnych sytuacjach. Sprawia, że jego członkowie trzymają się określonych standardów zachowania, dążą do konkretnych wyników i - co najważniejsze - poczuwają się do odpowiedzialności przed sobą nawzajem. Ludzie, którzy to wiedzą, mają ogromną przewagę na rynku. Po przeczytaniu tej książki także i Ty będziesz mógł ją zdobyć. ABC. Jak zbudować zespół, który zwycięża sprawi, że będziesz w stanie: - przyciągnąć najlepszych graczy zespołowych do Twojego biznesu; - zadbać o to, by wszyscy członkowie zespołu pracowali możliwie najwydajniej; - zmienić zwykłych ludzi w mistrzów; - zaszczepić w Twoim zespole lojalność i zaufanie, tak aby jego członkowie trzymali się razem w trudnych sytuacjach; - raz na zawsze wyeliminować w Twoim zespole stresujące ?problemy interpersonalne?; - wykorzystać stres na swoją korzyść, abyś mógł osiągnąć niewiarygodne wyniki; - stworzyć mistrzowskie zespoły w pracy, w Twojej społeczności oraz w Twoim domu.

Książka "ABC. Jak zbudować zespół, który zwycięża"
Blair Singer