Zrozumieć Agile Project Management - Cobb Charles G.

Zrozumieć Agile Project Management

4.00 Oceń książkę!

Autor: Cobb Charles G.

Wydawnictwo: Promise
ISBN: 9788375410907
EAN: 9788375410907
Format: 23,0 x 17,0 x 1,4
Oprawa: Miękka
Stron: 258
Data wydania: 2012
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
50.47
książka
67.83zł
książka
79.80zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Wprowadzenie do skutecznego stosowania metodologii Agile w ogólnej strategi biznesowej.
Jeśli projekt ma osiągnąć sukces, strategia zarządzania musi być dostatecznie elastyczna, by móc dostosować się do dynamicznych, błyskawicznie ewoluujących potrzeb biznesowych. Książka Zrozumieć Agile Project Management pomaga menedżerom projektów przestawić się na myślenie poza schematami dzięki dogłębnemu przedstawieniu zasad i praktyk metodologii Agile. W odróżnieniu od tradycyjnych, sztywno zdefiniowanych procedur biurokratycznych, autor proponuje oparcie się na wyszkoleniu i umiejętnościach współpracujących, wielofunkcyjnych zespołów w celu dostosowania metodologii do problemu, który ma być rozwiązany, zamiast dopasowywania projektu na siłę do określonej metodologii.
Zrozumieć Agile Project Management
•pokazuje, jak techniki zarządzania Agile wpasowują się w inne, bardziej tradycyjne modele zarządzania projektami w celu zapewnienia większej efektywności,
•zawiera wiele przykładów pochodzących z praktyki, ilustrujących dobre i złe implementacje metodologii Agile,
•przedstawia problematykę w sposób wyważony i obiektywny, omawiając zarówno podejścia Agile, jak i bardziej tradycyjne.
Dzięki zastosowaniu przedstawionych tu zasad menedżerowie biznesu i liderzy mogą zwiększyć swoje możliwości radzenia sobie z ryzykiem i złożonością dowolnego indywidualnego projektu ­- a zarazem lepiej zrozumieć, jak osiągnąć właściwą równowagę pomiędzy kontrolą a elastycznością w całościowej strategii biznesowej.
Charles G. (Chuck) Cobb, PMP, jest ­prezesem Breakthrough Solutions, Inc. z siedzibą w Medfield, Massachusetts. Ma rozległe doświadczenia jako menedżer projektów i wiedzę na temat analizy systemów biznesowych i tworzenia oprogramowania. Ponad 20 lat współpracował z wieloma firmami w różnych środowiskach, wykorzystując najrozmaitsze metodologie zarządzania - zarówno Agile, jak i "nie aż tak" Agile.

Książka "Zrozumieć Agile Project Management"
Cobb Charles G.