Zniknęli na zawsze - Tim Weaver

Zniknęli na zawsze

4.00 Oceń książkę!

Autor: Tim Weaver

Wydawnictwo: Albatros
ISBN: 9788378854692
EAN:
Format: 125 x 195
Oprawa: miękka
Stron: 544
Data wydania: 2015-10-30
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
29.99
książka
34.47zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h

Po ostatniej sprawie, w ktoacute;rej omal nie zginął, David Raker ndash; prywatny detektyw, spec od szukania zaginionych ndash; przenosi się na angielską wieś i myśli o zmianie zawodu. Kiedy jednak o pomoc zwraca się do niego Emily, była sympatia sprzed lat, Raker nie może jej odmoacute;wić.

Sprawa jest wielce nietypowa ndash; cała czteroosobowa rodzina zniknęła nagle, w trakcie szykowania kolacji blisko rok temu, i wszelki ślad po niej zaginął. Raker szybko ustala, że ma to związek z tajemniczą fotografią i że wszyscy, ktoacute;rzy ją widzieli, giną w podejrzanych okolicznościach.

W tym samym czasie na miejscową plażę morze wyrzuca zamrożone zwłoki starca. Czy mają one coś wspoacute;lnego z zaginięciem rodziny? Śledztwa nie ułatwia fakt, że przeciwnicy Rakera najwyraźniej mają w kieszeni policję po obu stronach Atlantyku.

Tropy wiodą Rakera z deszczowego południowego Devonu do skwarnego Las Vegas i każą mu się cofnąć do najczarniejszych kart drugiej wojny światowej. Do karty ndash; a raczej fotografii ndash; tak czarnej, że pewni ludzie są gotowi zabijać bez końca, byleby nie wyszły na jaw ich brudne sprawki z przeszłości.

Książka "Zniknęli na zawsze"
Tim Weaver