Zmierzch świata - Horowitz Anthony

EAN: 9788324009282
Oprawa: Miękka
Data wydania: 2007
Zmierzch świata to trzeci już tom serii Księgi Pięciorga, znakomitej sagi, w której mieszają się elementy horroru i fantasy.
Matt i Pedro nie zdołali zapobiec otwarciu drugich Wrót, odnalezionych na pustyni Nazca, i Pradawne Istoty ? prastare siły zła ? znów pojawiły się na świecie. Ale nie wszystko stracone: jeśli chłopcom uda się odnaleźć pozostałych Strażników, razem będą mogli ocalić świat przed chaosem i zniszczeniem. Czy jednak zdołają wygrać ze złowieszczą korporacją Nightrise, która od lat szuka dzieci obdarzonych niezwykłymi mocami? I kto pierwszy dotrze do Scotta i Jamiego, bliźniaków, którzy najprawdopodobniej są kolejnymi Strażnikami?
Anthony Horowitz stworzył następną porywającą powieść pełną zwrotów akcji, pościgów i koszmarów, które zbyt często okazują się prawdziwe

Książka "Zmierzch świata"
Horowitz Anthony