Zespolenia śródszpikowe - Gaździk Szymon

EAN: 9788320030945
Oprawa: Miękka
Data wydania: 2006
Jest to zupełnie nowe opracowanie ważnego zagadnienia, jakim jest zespolenie śródszpikowe stosowane w terapii złamań. W książce przedstawiono bogate doświadczenie polskich i zagranicznych specjalistów w tym zakresie oraz omówiono kierunki rozwoju tego sposobu terapii. Zespolenie śródszpikowe jest przydatne u chorych po urazach, szczególnie z mnogimi obrażeniami ciała. Wiadomości zawarte w książce stanowią podstawę właściwego zaopatrywania złamań na wszystkich oddziałach urazowo-ortopedycznych w kraju, co może się przyczynić do optymalizacji oraz poprawy klinicznych i ekonomicznych wyników leczenia chorych po urazach. Książka jest przeznaczona dla lekarzy, ortopedów, chirurgów i rehabilitantów.

Książka "Zespolenia śródszpikowe"
Gaździk Szymon