Zdrowe serce.Jak zapobiegać chorobom serca i leczyć je za pomocą diety i suplementów. - Jean Carper

Autor: Jean Carper

Wydawnictwo: Vesper
Data wydania: 2010-08-23
CHOROBOM SERCA MOŻNA ZAPOBIEGAĆ!

Choć nasze geny mają znaczenie, jeśli chodzi o podatność na choroby serca, biologię można pokonać między innymi za pomocą właściwego doboru produktów żywnościowych i suplementów diety. Jean Carper - autorka bestsellerowych poradników, wiarygodnych źródeł najnowszych zaleceń dietetycznych - dostarcza nam pomocnych informacji, jak obniżyć ryzyko oraz jak ustrzec się przed negatywnymi następstwami wystąpienia chorób serca. W poradniku znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o witaminach E, B i C, beta-karotenie, wapniu, koenzymie Q10, dobroczynnych właściwościach takich produktów żywnościowych jak: ryby, czosnek, owoce awokado i truskawki; jajkach i cholesterolu, korzystnym działaniu herbaty, sekretach oliwy z oliwek i wielu innych.

Książka "Zdrowe serce.Jak zapobiegać chorobom serca i leczyć je za pomocą diety i suplementów."
Jean Carper