Zarys przedsiębiorczości Ćwiczenia - Musiałkiewicz Jacek

Zarys przedsiębiorczości Ćwiczenia

4.00 Oceń książkę!

Autor: Musiałkiewicz Jacek

Wydawnictwo: Ekonomik
ISBN: 9788377350508
EAN: 9788377350508
Format: 240 x 165 x 8
Oprawa: Miękka
Stron: 156
Data wydania: 2015
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
16.47
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Zbiór ćwiczeń do przedmiotu podstawy przedsiębiorczości przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Zbiór ćwiczeń jest wspólny dla uczniów wszystkich rodzajów szkół, tj. dla uczniów techników, liceów ogólnokształcących i zasadniczych szkół zawodowych. Układ zbioru jest zgodny z układem podręcznika Zarys przedsiębiorczości.

Zgodnie z wprowadzonymi w 2014 r. zmianami w ustawie o systemie oświaty książka ta może być wykorzystywana w szkołach jako materiał ćwiczeniowy. Materiały ćwiczeniowe są to materiały przeznaczone dla uczniów, służące utrwaleniu przez nich wiadomości i umiejętności. Materiały ćwiczeniowe nie podlegają procedurze dopuszczania przez Ministra Edukacji Narodowej ani nie są umieszczane w żadnych urzędowych wykazach. Decyzja o tym, czy i jakie materiały stosować, należy wyłącznie do nauczyciela. Materiały ćwiczeniowe powinny być jednak zamieszczane w szkolnych wykazach podręczników i podawane do publicznej wiadomości.

Zbiór ćwiczeń nie zawiera rozwiązań. Rozwiązania będą bezpłatnie wysyłane nauczycielom pocztą elektroniczną (po podaniu adresu e-mail) wtedy, gdy zamawiającym jest szkoła, a w pozostałych przypadkach po potwierdzeniu, że osoba, która chce otrzymać odpowiedzi, jest nauczycielem w podanej szkole.

Książka "Zarys przedsiębiorczości Ćwiczenia"
Musiałkiewicz Jacek