Zaradzić konfliktom - Grant Wendy

Oprawa: Miękka
Stron: ...
Data wydania: 2008
"Pozbądź się gniewu i naucz się panować nad własnym życiem.
Konflikt zniekształca związki międzyludzkie bez względu na to, czy przybiera formę międzynarodowych sporów między krajami, czy złośliwości między przyjaciółmi, kolegami z pracy lub członkami rodziny. Konfliktowe sytuacje często wymykają się nam spod kontroli, a skutki tego mogą być tragiczne – co doskonale obrazują zamieszki wśród młodzieży po zajęciach szkolnych czy nawet konflikty na drogach. Okazuje się jednak, że nie jesteśmy całkiem bezradni, jeśli chcemy powstrzymać falę gniewu. Często u jej źródeł leży brak poczucia własnej wartości. Wszystkie kłótnie można załagodzić, jeśli rozumie się, jak i dlaczego powstają konflikty. Takie właśnie jest przesłanie autorki książki. Znajdziemy tu wiele ćwiczeń doskonalących, szczegółowych opisów przypadków oraz praktycznych sugestii pomagających rozwiązywać problemy. Łatwa w lekturze, książka reprezentuje oryginalne i błyskotliwe podejście do kwestii rozwiązywania codziennych sporów, zarówno w domu, jak i w pracy, wśród znajomych i z obcymi, a co najważniejsze uczy skutecznych strategii zapobiegania konfliktom.

WENDY GRANT jest członkinią Brytyjskiego Stowarzyszenia Doradców, Hipnoterapeutów i Psychoterapeutów. Ma cieszącą się powodzeniem prywatną praktykę jako konsultantka hipnoterapii. Prowadzi wykłady i seminaria dla szkół wyższych i przedsiębiorstw, w tym dla Brytyjskiego Stowarzyszenia Kobiet Przedsiębiorców."

Książka "Zaradzić konfliktom"
Grant Wendy