Yorgi. Tom 4. Sąd ostateczny - Jerzy Ozga

Yorgi. Tom 4. Sąd ostateczny

4.00 Oceń książkę!

Autor: Jerzy Ozga

Wydawnictwo: Kultura Gniewu
ISBN: 9788364858208
EAN:
Format: 210 x 295
Oprawa: miękka
Stron: 56
Data wydania: 2015-08-01
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
23.99
książka
26.97zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Yorgi Adams, ostatni z tajemniczych Świetlnych powraca! Po świetnie przyjętych pierwszych tomach komiksu o przygodach tego byłego członka oddziału superżołnierzy przyszła pora na finał tej niezwykłej historii.
Yorgi 4: Sąd ostateczny, jak przystało na podsumowanie cyklu, aż roi się od atrakcji. To tu znana polska aktorka obnaża się w obecności znamienitych gości restauracji Kameralna. To tu wspólne dzieło Dicka i Lema wpłynie na losy świata. To tu sprzęt gospodarstwa domowego stawi czoła milicji. Choć to oczywiście nie wszystko.
Świat odległej przyszłości przenika się w "Yorgim" z Polską epoki PRLu, a komunistyczni działacze i milicja próbują pokrzyżować plany kosmitów. A to wszystko, by ocalić stojący na skraju przepaści świat. Tylko czy to się może udać? Pociąga mnie w "Yorgim" to, czego nie ma było w "Funkym Kovalu". Świat niby techniczny, ale nie od linijki, rzeczywistość narkotyczna, lecz nie w jednej sekwencji a rozciągnięta na całości. Rzontkowski (współtworzący szalone teksty Mumio) oraz Ozga lekceważą ograniczenia i wymogi, których więziły Polcha, Rodka i mnie.
Maciej Parowski, "Czas Fantastyki", scenarzysta Funky'ego Kovala

Książka "Yorgi. Tom 4. Sąd ostateczny"
Jerzy Ozga