Wyznania właściciela klubu Piękny Pies - Maciej Piotr Prus

Wydawnictwo: EMG
Stron: ...
Data wydania: 2012-03-14
Książka Macieja Piotra Prusa nie jest jedynie opowieścią o Pięknym Psie, pierwszym spośród kultowych krakowskich pubów. Owszem, znajdziecie w niej opisy szalonych imprez w Psie i portrety malowniczych gości tegoż klubu: Rodziny Patologicznej, Poety Ogórka, telewizyjnych gwiazd i ciem barowych. Znajdziecie przygotowane specjalnie do tej książki rysunki bywalców m.in. Wilhelma Sasnala, Marcina Maciejowskiego czy Marcina Świetlickiego. Jednak Wyznania... to przede wszystkim studium opętania. Powieść o demonie alkoholu. Historia zmęczonego diabła, kapłana, karczmarza. W związku z zamknięciem klubu "Piękny Pies", drugie wydanie "Wyznań właściciela klubu Piękny Pies" zostało poszerzone o epilog oraz o słowniczek wyrazów, pojęć i nazwisk.

Książka "Wyznania właściciela klubu Piękny Pies"
Maciej Piotr Prus