Władca Pierścieni. Drużyna Pierścienia. Filmowe postacie i miejsca - Jude Fisher

Władca Pierścieni. Drużyna Pierścienia. Filmowe postacie i miejsca

Autor: Jude Fisher

Wydawnictwo: Amber (uprz)
Data wydania: 2001-11-01
Władca Pierścieni. Drużyna Pierścienia. Filmowe postacie i miejsca to encyklopedyczny przegląd postaci, rekwizytów, miejsc i krajobrazów Śródziemia z pierwszej części filmowej trylogii Władca Pierścieni.

Wspaniale ilustrowany tom to kopalnia nigdzie indziej niepublikowanych informacji. Tylko u możemy zobaczyć zdjęcia Drużyny Pierścienia, Powiernika Pierścienia, orków, hobbitów i wszystkich innych głównych bohaterów pojawiających się w pierwszej części filmowej trylogii. Tu też ujrzymy Hobbiton, Morię, Orthank na olśniewających fotografiach z filmu, największej superprodukcji 2002 roku i jednego z najważniejszych filmów naszych czasów.

Polska premiera Drużyny Pierścienia 2 lutego 2002

"Interesuje mnie temat przyjaźni i poświęcenia. To jest opowieść o przetrwaniu i odwadze, o tym jak dotyka się ostatniego stopnia drogi wiodącej na szczyt człowieczeństwa."
Peter Jackson, reżyser filmowej trylogii Władca Pierścieni

Książka "Władca Pierścieni. Drużyna Pierścienia. Filmowe postacie i miejsca"
Jude Fisher