WIZUALIZACJA - FRANCOIS J. PAUL-CAVALLIER

EAN: 9788375102611
Oprawa: broszurowa
Data wydania: 2009
François J. Paul-Cavallier jest znanym psychoterapeutą i trenerem o szerokim humanistycznym spojrzeniu na człowieka i jego rozwój. Należy do praktyków, którzy sięgają do najbardziej zawiłych problemów ludzkiej duszy i nie wahają się czerpać z różnych dziedzin wiedzy psychologicznej i filozoficznej. Swoje idee propaguje czynnie także poza granicami Francji - w 1984 roku zainicjował w Polsce nurt terapeutyczny znany pod nazwą analizy transakcyjnej. Wizualizacja to poradnik o psychologicznych metodach walki z chorobą. To wizja tajemnicy sensu ludzkiego istnienia i zarazem cenna pomoc instruktażowa w pracy psychoterapeuty nad pobudzeniem potencjału chorego człowieka w jego własnym zmaganiu z chorobą. Niniejsze drugie wydanie Wizualizacji zostało wzbogacone przez autora o rozdział w całości poświęcony pamięci oraz o nowe, inspirujące do pracy nad sobą ćwiczenia.

Książka "WIZUALIZACJA"
FRANCOIS J. PAUL-CAVALLIER