WITCH CIEŃ SOWY - LENE KAABERBOL

Format: 18,0 x 12,5 x 0,0
Oprawa: broszurowa
Data wydania: 2005
Duch Czasu Gorgon, uciekinier z fortecy Kondrakar, pragnie władzy. W dodatku potrafi manipulować czasem i robić z nim, co mu się spodoba. Czy siły dobra są w stanie mu się przeciwstawić? Kto może stanąć do walki z Gorgonem? Pięć młodych dziewczyn: Will, Irma, Taranee, Cornelia i Hay Lin, to tylko z pozoru zwykłe uczennice. Tak naprawdę są czarodziejkami i Strażniczkami Kondrakaru. To one stawiły czoło Gorgonowi, by obronić porządek wszechświata przed chaosem. Ale czy walka z istotą tak potężną nie jest ponad ich siły? Już w rodzinnym Heatherfield przytrafiają im się dziwne rzeczy. A wszystko jeszcze bardziej się komplikuje, gdy magiczny wisiorek przenosi czarodziejki do świata Orbis, gdzie mają szukać Odłamka Sowy. Trafiają tam bez Hay Lin, która jest teraz w mocy Gorgona. A kiedy Strażniczki zostaną rozdzielone, tracą połowę swojej mocy. I choć znowu spotykają Mrówkę, który pomógł im już dwa razy, to jeszcze nigdy nie były w tak ciężkim położeniu.

Książka "WITCH CIEŃ SOWY"
LENE KAABERBOL