Wiktora Degi ortopedia i rehabilitacja Tom 1 / 2 -

EAN: 9788320037920
Oprawa: Twarda
Data wydania: 2008
Nowoczesny, dwutomowy podręcznik z zakresu ortopedii i rehabilitacji, przygotowany przez wybitnych specjalistów - uczniów prof. Wiktora Degi - twórcy polskiej szkoły ortopedii i rehabilitacji. W publikacji przedstawiono najnowsze zdobycze naukowe w dziedzinie ortopedii i rehabilitacji medycznej w poszczególnych zespołach chorobowych i po urazach.

Najważniejsze problemy omówione w tomie 1 to zastosowanie badań dodatkowych w ortopedii i rehabilitacji, mikrochirurgia, wady wrodzone narządu ruchu, zapalenia kości i stawów, pielęgnowanie i usprawnianie chorych z dysfunkcjami narządu ruchu.Książka nieodzowna dla lekarzy ortopedów, specjalistów z zakresu rehabilitacji oraz studentów wydziałów lekarskich i rehabilitacji ruchowej. Zawiera obszerny indeks umożliwiający szybkie wyszukanie potrzebnych informacji.

Najważniejsze problemy omówione w tomie 2 urazowe uszkodzenia ręki, wrodzone wady kręgosłupa i rdzenia kręgowego, zespół Sudecka, bóle krzyża, nowotwory narządu ruchu, zaopatrzenie ortopedyczne.Książka nieodzowna dla lekarzy ortopedów, specjalistów z zakresu rehabilitacji oraz studentów wydziałów lekarskich i rehabilitacji ruchowej. Zawiera obszerny indeks umożliwiający szybkie wyszukanie potrzebnych informacji.

Książka "Wiktora Degi ortopedia i rehabilitacja Tom 1 / 2"