Wielka miłość wampirka - Sommer-Bodenburg Angela

EAN: 9788374142267
Oprawa: Twarda
Data wydania: 2013
Duet Antoś i wampirek ma już za sobą liczne przygody. Ich przyjaźń zostaje wystawiona na kolejną ciężką próbę: do grobowca Trzęsikamieniów przyjeżdża z Transylwanii młoda wampirzyca. Wampirek zakochuje się po uszy i cierpi na objawy choroby miłosnej: przestaje jeść i coraz bardziej blednie. Dla ukochanej gotów jest zaryzykować wiele, nie boi się nawet wściekłości groźnej ciotki Doroty? Tylko Antek może pomóc przyjacielowi w trudnych chwilach. To już piąta część cyklu popularnego na całym świecie. Autorka potrafi w niezwykle atrakcyjny sposób ukazać cienie i blaski wyjątkowej przyjaźni, uczy podstawowych zasad przez zabawę. Ciepłe i ironiczne poczucie humoru nie pozostawi nikogo obojętnym.

Gdy przeczytałem pierwszy rozdział tej książki, byłem oczarowany. Już pierwsze strony były znakomite, a co dopiero kolejne. Niewielu autorów wpadłoby na pomysł książki o wampirku chorym z miłości!
Amazon.co.uk, recenzja czytelnika

Książka "Wielka miłość wampirka"
Sommer-Bodenburg Angela