W sieci korzyści Jak wykorzystać LinkedIn w kontaktach zawodowych - Wayne Breitbarth

W sieci korzyści Jak wykorzystać LinkedIn w kontaktach zawodowych

4.00 Oceń książkę!

Autor: Wayne Breitbarth

Wydawnictwo: Helion
ISBN: 9788324692002
EAN: 9788324692002
Format: 208 x 140 x 10
Oprawa: Miękka
Stron: 240
Data wydania: 2015
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
17.47
książka
39.90zł
książka
31.99zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Przekuj wirtualne kontakty w realne korzyści!
Media społecznościowe to dziś integralna część naszego życia. Tweetujemy o premierach kinowych, dzielimy się fotkami z wakacji, udostępniamy swoje treningi i dodajemy filmiki z koncertów. Możliwości są nieograniczone, dlaczego więc nie wykorzystać tego potencjału dla zwiększenia własnego zysku? Internet to nie tylko zabawa!

Odkryj międzynarodowy serwis społecznościowy idealnie dostosowany do Twoich biznesowych potrzeb i nadaj rozpęd swojej karierze zawodowej. Poznaj te możliwości LinkedIn, które pozwolą Ci zdobyć przewagę konkurencyjną. Dzięki temu praktycznemu podręcznikowi nauczysz się w pełni wykorzystywać nowoczesne narzędzia LinkedIn i wprowadzisz na nowy poziom swoje działania związane z poszukiwaniem pracy, prowadzeniem marketingu, rozwojem firmy czy sprzedażą. Wystarczy odrobina zaangażowania, a Twoja sieć kontaktów rozszerzy się jeszcze bardziej, co przyniesie Ci realne zyski. 

  Wayne Breitbarth napisał znakomity poradnik korzystania z jednej z najszybciej rozwijających się społecznościowych platform marketingowych. Każdy przedstawiciel świata biznesu dowie się z tej rzeczowej książki, dlaczego warto być obecnym w LinkedIn. Przeczytaj ją i dowiedz się więcej.

  Jack Covert, założyciel, 800-CEO-READ

  Warunkiem odniesienia sukcesu w dzisiejszych realiach biznesowych jest umiejętność skutecznego wykorzystywania jednego z najpotężniejszych współczesnych narzędzi, czyli serwisu LinkedIn. Lektura książki Breitbartha to znakomity punkt wyjścia.

  Erik Qualman, autor międzynarodowego bestsellera Socialnomics

Książka "W sieci korzyści Jak wykorzystać LinkedIn w kontaktach zawodowych"
Wayne Breitbarth