[UŻYWANY]  Matematyka. Matematyka wokół nas. Zbiór zadań i testów. Klasa 2. Zbiór zadań - gimnazjum - Ewa Duvnjak; Ewa Kokiernak-Jurkiewicz

[UŻYWANY] Matematyka. Matematyka wokół nas. Zbiór zadań i testów. Klasa 2. Zbiór zadań - gimnazjum

4.00 Oceń książkę!

Autor: Ewa Duvnjak; Ewa Kokiernak-Jurkiewicz

Wydawnictwo: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
ISBN: 9788302125164U
EAN:
Format: 165x235
Oprawa: miękka
Stron: 264
Data wydania: 2012-05-01
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
15.00
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Zbiór zadań i testów jest uzupełnieniem podręcznika i stanowi praktyczną pomoc zarówno dla nauczyciela, jak i dla ucznia.

Zbiór składa się z dziewięciu rozdziałów. Osiem z nich odpowiada tematycznie kolejnym rozdziałom podręcznika i zawiera zadania o trzech stopniach trudności: łatwe, utrwalające podstawowy materiał, średnio trudne oraz trudne.

Staraliśmy się umieścić tu zadania, których rozwiązanie umożliwi wszystkim uczniom przygotowanie się do egzaminu gimnazjalnego.

Rozdział dziewiąty zawiera pięć sprawdzianów obejmujących cały materiał klasy drugiej gimnazjum. Każdy sprawdzian zawiera dziesięć zadań testowych zamkniętych oraz cztery zadania otwarte.

Dodatkiem do zbioru zadań jest Suplement, który składa się z pięciu części. Każda z nich odpowiada jednemu z pięciu celów kształcenia na III etapie edukacyjnym (wymagania ogólne). Do większości zadań podane są odpowiedzi.

Numer dopuszczenia MEN: 62/2/2009

Książka "[UŻYWANY] Matematyka. Matematyka wokół nas. Zbiór zadań i testów. Klasa 2. Zbiór zadań - gimnazjum"
Ewa Duvnjak; Ewa Kokiernak-Jurkiewicz