Uzdrowił mnie Jan Paweł II - Paweł Żuchowski

Wydawnictwo: Wydawnictwo M
Format: ...
Data wydania: 2014-05-05
Poznaj historię kobiety, którą uzdrowił Jan Paweł II! Książka Pawła Żuchowskiego przestawia nadzwyczajne wydarzenie, które miało miejsce 1 maja 2011 roku w Kostaryce. W dniu beatyfikacji Jana Pawła II doszło do niewytłumaczalnego z punktu widzenia lekarzy uzdrowienia Floribeth Mora Diaz, której nie dawano szans na przeżycie. Fakt ten nazwano cudem, ponieważ nikt nie był w stanie odpowiedzieć na pytanie, jak to możliwe, by osoba, którą zaatakował tętniak wrzecionowaty, zaczęła nagle się czuć i zachowywać tak, jakby nigdy nie była chora, a wszelkie zmiany, jakie poczyniła choroba zupełnie zniknęła. Uzdrowiona przez papieża Polaka Kostarykanka ma obecnie 53 lata, mieszka na przedmieściach San José, cieszy się życiem, rodziną i wnukami, wspominając ciągle wydarzenie, które przyniosło jej szczęście i niekwestionowany rozgłos. Autor książki połączył rozmowy o cudzie i wierze z wydarzeniami, które miały miejsce w tym odległym kraju. To reportaż z wyjazdu do Kostaryki, ilustrowany zdjęciami i wywiadami.

Książka "Uzdrowił mnie Jan Paweł II"
Paweł Żuchowski